UŽÍVEJTE SI
NADSTANDARDNÍ PRÉMIOVÉ SLUŽBY,
MY SE POSTARÁME O VÁS!


Podívejte se na nabídku našich služeb

WAPE EBS

Jste úspěšní, nároční a máte vysoká očekávání? Jste zvyklí si dopřávat výjimečné zážitky a produkty? Vítejte ve společnosti WAPE EBS. Specializujeme se na segment VIP služeb i produktů a rádi za vás vyřešíme vaše přání a potřeby. Každý klient je jedinečný a jeho zájmy individuální, proto od nás můžete očekávat přístup zaměřený na maximální spokojenost.

Postaráme se o vás od začátku do konce. Poradíme s nastavením procesů ve vaší společnosti, vyladíme management k dokonalosti, pomůžeme vybudovat značku a posílit ji tak, aby ji lidé vnímali jako lovebrand. Na obchodní cestu do Londýna pro vás zajistíme privátní letadlo, ale stejně profesionálně se postaráme i o vaši relaxaci. Dopřejte si dovolenou na soukromé jachtě nebo vysněné destinaci.

Zaměřujeme se na poradenství v různých oblastech, ale to, co naši práci charakterizuje, jsou špičkové služby, plně individuální přístup a know-how segmentu exkluzivních značek. S námi získáte přístup k privátnímu letectví, zprostředkování či koupi jachet, prodeji výjimečných realit nebo strategickému poradenství v managementu, marketingu a komunikaci.

Společnost WAPE EBS založila CEO společnosti PhDr. Zuzana Petáková. Nevšední název vzniknul zkrácením jmen jejího otce a bratra, kteří jsou pro Zuzanu inspirací v životě i v byznyse. Ona sama je v podnikání velmi kreativní a energická. Z toho důvodu nepřekvapí, že se věnuje několika různorodým odvětvím v segmentu VIP služeb. Společnost WAPE EBS (Exklusive Brands Support) vám nabízí své jedinečné know-how a spojení nevšedních oblastí produktů.

JSME VÁM K DISPOZICI 24 HODIN DENNĚ,
7 DNÍ V TÝDNU A 365 DNÍ V ROCE


Podívejte se na nabídku našich služeb