O NÁS

Úspěšný byznys si žádá oprostit se od obecných pravidel a pouček, a naopak hledat individuální řešení konkrétních situací.

Společnost WAPE EBS s.r.o. se specializuje na segment VIP služeb i produktů. Rádi za vás vyřešíme vaše přání a potřeby. Každý klient je jedinečný a jeho zájmy individuální, proto od nás můžete očekávat individuální přístup zaměřený na maximální spokojenost.

Postaráme se o vás od začátku do konce. Poradíme s nastavením procesů ve vaší společnosti, vyladíme management k dokonalosti, pomůžeme vybudovat značku a posílit ji tak, aby ji lidé vnímali jako lovebrand. Na obchodní cestu do Londýna pro vás zajistíme privátní letadlo, ale stejně profesionálně se postaráme i o vaši relaxaci. Dopřejte si dovolenou na soukromé jachtě nebo vysněné destinaci.

Zaměřujeme se na poradenství v různých oblastech, ale to, co naši práci charakterizuje, jsou špičkové služby, plně individuální přístup a know-how segmentu exkluzivních značek. S námi získáte přístup k privátnímu letectví, zprostředkování či koupi jachet, prodeji výjimečných realit nebo strategickému poradenství v managementu, marketingu a komunikaci.

zuzana petáková

PhDr. Zuzana Petáková je zakladatelka a CEO společnosti WAPE EBS.

Díky jejím mnohaletým zkušenostem ze segmentu luxusních a prémiových brandů, stejně tak privátního letectví nebo účasti na mezinárodních projektech ji umožňuje využít ty nejvhodnější nástroje k dosažení požadovaných výsledků pro rozvoj Vaší společnosti jak na lokálním, tak mezinárodním poli.

DOPŘEJTE SI VÝJIMEČNÉ SLUŽBY


Podívejte se na naše obchodní aktivity a služby