OBCHODNÍ AKTIVITY

WAPE JETS

vítejte ve světě,
kde letadlo čeká na vás

WAPE JETS je společnost působící v oboru soukromé letecké dopravy, která poskytuje komplexní škálu služeb a řešení v daném odvětví. Zprostředkování soukromých letů, koupě letadla, poradenství i travel management spadá do portfolia WAPE JETS již mnoho let. Základ společnosti tvoří profesionální a individuální přístup ke každému klientovi, založený na spolupráci s předními světovými výrobci a provozovateli letadel.


V našem světě čeká letadlo na vás. Na letišti je možné být pouhých 15 minut před odletem. Změna termínu odletu dle potřeb klienta nebo přistavení letadla do 3 hodin od potvrzení je samozřejmost stejně jako VIP catering na vaše přání, soukromí, bezpečnost či maximální diskrétnost. Lety jsou odbavovány ve VIP terminálech, což znamená, že vaše odbavení probíhá rychle, efektivně a za asistence posádky, která je vždy nápomocná. Na schůzky proto dorazíte odpočatí a včas. Vaše děti i manželka budou z cestování nadšení.

- výběr vhodného letadla
- kompletní organizace vaší cesty
- zajištění transportu z/na letiště
- Travel Management na míru
- catering na palubě letadla podle přání klienta
- call centrum dostupné 24 hodin denně, 365 dní v roce

Více o společnosti WAPE JETS: www.wapejets.com

WAPE YACHTS


s námi máte vše na obzoru


WAPE YACHTS je specialista na pronájem a prodej lodí. Zajišťujeme zprostředkování soukromých plaveb, koupě jachty a poradenství. Základ společnosti tvoří profesionální a individuální přístup ke každému klientovi, založený na spolupráci s předními světovými výrobci a provozovateli lodí.

V našem portfoliu naleznete přední světové výrobce Monte Carlo Yachts MCY, Galeon, Greenline aj.


Charakterizuje-li vás nezávislost a přejete si užít skvělou dovolenou s přáteli nebo rodinou na úžasné jachtě v průzračně tyrkysovém moři, nechte si od nás tento zážitek připravit. Rádi vám vše zařídíme, že bude stačit už jen vyplout.

U nás si můžete pronajmout různé typy lodí od jachet a plachetnic až po katamarány. Dokonalý zážitek na otevřeném moři umocní všudypřítomný luxus a prémiové materiály použité při výrobě lodí. Není nad to posedět na nádherné palubě z teakového dřeva, popíjet šampaňské a kochat se sledováním horizontu, kde se moře prolíná s oblohou.

WAPE REAL ESTATE


svět, ve kterém
se váš sen stane realitou


Nový domov hledá většinou několikrát za svůj život každý z nás. Je proto dobré mít na své straně někoho, kdo za vás celý proces vyřeší a zajistí, aby vše dopadlo podle vašich představ.


Parcely Třeboň

Nabízíme již několikátou etapu prodeje stavebních parcel v úspěšnému developerskému projektu, který se nachází v jižních Čechách v Třeboni.

Zakoupit je možné stavební parcelu plně připravenou k prvnímu vykopnutí. Zařídíme vše od uzavření rezervační smlouvy, přes přípravu kupní smlouvy až po doporučení hypotéky.

WAPE MANAGEMENT


s námi bude vaše firma
vidět jako nikdy dřív


Pracujete víc než ostatní, a přitom firma neběží, jak má? Někdy stačí upravit pár detailů, jindy je třeba naopak přepracovat celou strategii. V obou případech jsme zde, abychom vám pomohli. Zaměříme se na konkrétní cíle a hlavně vám nabídneme individuální přístup. Pomůžeme s oslovením nových klientů a budováním vaší značky, aby byla považována za lovebrand. Jsme připraveni pro vás vypracovat marketingovou, komunikační a PR strategii, případně zorganizujeme eventy.

parallax background

SPOKOJENOST KLIENTŮ JE NAŠÍ PRIORITOU


Podívejte se na porfolio našich klientů